Vnější vztahy

Regionální potraviny, rychlé občerstvení i výběr z několika teplých jídel denně. To vše nabízí žákům, učitelům Integrované střední školy technické a ekonomické v Sokolově i široké veřejnosti bufet a nová jídelna.

Letošní sezóna na Michalu byla nadprůměrná. I když rekordy v návštěvnosti nepadly, výsledky se jim hodně přibližují. O pohodlí a bezpečnost návštěvníků atraktivního areálu se stará přes pět desítek lidí.

I ten kdo zaměstnává jednu pracovní sílu je povinen mít od letošního dubna smluvně zajištěného lékaře s předepsanou atestací kvůli pracovnělékařským službám.

Prestižní cenu udělovanou nejlepším pedagogům Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy Praha získal geolog Sokolovské uhelné Petr Rojík. A to i díky neobvyklému pojetí svých přednášek.

Stát ocenil při příležitosti životního jubilea jeho zásluhy o rozvoj českého hornictví i jeho publikační práci v oblasti historie těžby nerostného bohatství

Jaroslav Jiskra slaví hned dvě jubilea najednou. Ke svým šedesátinám si nadělil již třicátou knihu o hornictví. Její obsah tvoří stovky fotografií, často dosud nepublikovaných unikátů