Investice, nové technologie

Firma SUAS Alternative se zaměřuje na snižování energetické náročnosti staveb od rodiných domů po průmyslové objekty. Kombinací špičkových technologií i pasivních opatření umí ušetřit náklady na teplo i elektřinu.

Karlovarský kraj bude mít jako první v republice systém kompletního zpracování komunálního odpadu. Propojí jeho svoz, třídění i následné využití jednotlivých složek.

Strojírenské firmě akvizice otevřela přístup ke kapitálu a možnosti realizovat i velké investiční celky. Těžařům naopak rozvoj DSS umožní zajistit další pracovní místa v regionu

Projekt za více než půl miliardy korun umožní třídění a následné využití odpadů z území celého Karlovarského kraje. Provoz by pak centrum mohlo zahájit už koncem roku 2016

Areál v sousedství Elektrárny Tisová se stane jedinou průmyslovou zónou v Karlovarském kraji, která vedle napojení na dálnici bude mít i železniční vlečku.

V roce 2015 vyvrcholí jeden z největších investičních projektů desetiletí, modernizace technologie generátorovny ve Vřesové. Desítky milionů zamíří také do intenzifikace odsíření teplárny.