Vztahy se zaměstnanci

Kvalifikace zaměstnanců je předpokladem pro další rozvoj mateřské společnosti i firem ve skupině. Ta dnes patří k největším zaměstnavatelům v regionu a dál roste.

Trend se nemění, zájem o dětskou rekreaci Sdružení odborových organizací Sokolovské uhelné je značný. Už téměř sedm stovek přihlášených do Svojšína a Bezdružic.

Ohlédnutí Jiřího Pöpperla, předsedy představenstva Sokolovské uhelné, za právě končícím rokem. Uplynulé měsíce byly pro firmu náročné, ale podařilo se je úspěšně završit. Nyní je čas nabrat síly na rok 2016.

Děkujeme všem zaměstnancům zpracovatelské části Sokolovské uhelné ve Vřesové, kteří i letos strávili svátky v zaměstnání, aby regionu zajistili bezproblémové dodávky tepla i elektrické energie.

Zaměstnanci se dočkají vyšších mezd i navýšení plateb do sociálního fondu. Zachovány budou v následujících letech i současné benefity pro pracovníky společnosti

Bilance 2015: Sdružení odborových organizací Sokolovské uhelné letos zaznamenalo výrazný nárůst poptávky ze strany dětí i rodičů. Zaplnilo tak oba tábory do posledního místa.