HC Energie Karlovy Vary

Tým prošel největší obměnou kádru za poslední roky. Odešly hvězdy, nastupuje nová generace hráčů, zintenzivní se i spolupráce s druholigovým Sokolovem.

Hráči klubu v barvách Sokolovské uhelné se alespoň symbolicky v sobotu vrátili na rybníček Malé Versailles. Od tamních zápasů ale karlovarský hokej ušel obrovský kus cesty

Škrty v rozpočtu se nevyhnou ani karlovarskému hokeji. Omezení nákupu hráčů ale naopak zvýší příležitost odchovanců klubu k postupu do extraligy.

Letos se daří hlavně mladým hokejistům. Někteří junioři by se mohli objevit také na pravidelné soupisce mužského týmu. Cílem klubu je návrat na republikovou špičku.

Tvrdou kocovinu prožívají letos hokejisté karlovarské HC Energie. Po loňském historickém titulu totiž tým letos nedosáhl ani na play off extraligy a zahraje si tak už jen mezi čtyřmi nejhoršími týmy ve skupině bojující o udržení v soutěži.

HC Energie je mistrem extraligy! Karlovarský tým, jehož generálním partnerem je Sokolovská uhelná, tak definitivně potvrdil, že patří mezi domácí hokejovou špičku.